Zgodnie z zapowiedzią kontynuujemy spotkania realizowane w ramach Akademii dla Studentów. Pierwsze w nowym roku akademickim praktyczne warsztaty weterynaryjne odbędą się w Lublinie.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów weterynarii na jednodniową przygodę z weterynarią drobiu. Zobacz jak w praktyce wygląda opieka nad fermą, gdzie hoduje się kilka tysięcy ptaków. Jak przebiega bioasekuracja, profilaktyka oraz leczenie drobiu. Zadaj pytania lekarzom z wieloletnim doświadczeniem. Poznaj zespół Animal Pharmy! Zapewniamy wyjazd pełen wrażeń i wiedzy.

 

TERMIN WARSZTATÓW: 25.10.2016 rok

PROGRAM:

 1. Zbiórka pod wydziałem Medycyny Weterynaryjnej o godz. 8.00
 2. Wizyta na fermie drobiu wraz ze specjalistami opiekującymi się stadami
 3. Wizyta w lecznicy: przeprowadzenie sekcji, weryfikacja doświadczeń lekarzy weterynarii
 4. Lunch
 5. Zakończenie warsztatów ok. godz. 16.00, powrót na wydział

Tak jak podczas pierwszych warsztatów liczba miejsc jest ograniczona. Grupa liczyć może max. 12 osób. W przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń, wyjazd odbędzie się w innym terminie.

Potwierdź swój udział w warsztatach!

 • Jesteś już Animalsem? – odpowiedz nam na maila, którego Ci wysłaliśmy.
 • Nie należysz jeszcze do grona Animalsów? Zgłoś swój udział w warsztatach, wypełniając poniższy formularz.

 

Imię

Nazwisko

E-mail

Uczelnia

Rok studiów

Numer telefonu

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Animal Pharma Sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych jest: Animal Pharma Sp. z o. o. z siedzibą w Olsztynie (10-503), ul. Kościuszki 43. Dane osobowe przetwarzane są na potrzeby procesu rekrutacyjnego oraz uczestnictwa w spotkaniach i warsztatach realizowanych w ramach Akademii Animal Pharmy. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Przysługuje Państwu również prawo do wniesienia skargi do UODO, jeżeli uznają Państwo, że przetwarzanie danych dokonywane jest z naruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

 

 < powrót

Udostępnij post

 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.