Wczoraj (24.05) do grona Animalsów dołączyli studenci weterynarii z SGGW. Spotkaliśmy się w klimatycznym klubie i kameralnych gronie, aby porozmawiać na temat pracy lekarza specjalizującego się w opiece nad fermami drobiu.

Studenci poznali dzień pracy i doświadczenia starszego kolegi, który kilkanaście lat wcześniej studiował pod okiem tych samych profesorów. Zgodnie z konwencją naszych spotkań Ryszard, jeden z najbardziej doświadczonych lekarzy Animal Pharmy, opowiedział o swoich początkach z weterynarią drobiu oraz przypadkach chorobowych, z którymi się spotkał. Już 13 lat pracuje w naszej firmie, dlatego w szczegółach przedstawił jak wyglądają jego obowiązki od momentu przekroczenia progu ferm swoich klientów. Lekarz przyznał, że branża drobiarska potrafi zaskoczyć. Dlatego jest to rozwojowa dziedzina, w której specjalista stale nabywa nową wiedzę i poszerza warsztat swoich umiejętności.

W branży drobiarskiej nie ma nudy, podobnie jak na naszym spotkaniu. Nie zabrakło żartów, ani pytań odnośnie samej pracy w Animal Pharmie. Uczestnicy dopytywali się również o nasze obie Akademie.

Konferencja w Warszawie była ostatnim spotkaniem przed wakacjami. Nadszedł czas na część praktyczną i wyjazdy na fermę drobiu i do naszych lecznic.

 
Tak bawili się wczoraj Animalsi w Warszawie!

 

zobacz-fotorelacje

 

 

 

 

 

 

 < powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.