Na 3 warsztaty praktyczne „Zostań Animalsem” zapraszamy studentów weterynarii ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 

Podobnie jak studenci z Olsztyna i Lublina możecie spędzić jeden dzień na fermie drobiu i w lecznicy AP. „Od kuchni” poznacie pracę lekarza weterynarii specjalizującego się w leczeniu drobiu. Co więcej, pod okiem specjalisty będziecie mieli okazję przeprowadzić sekcję ptaka.

Warsztaty to również okazja do zweryfikowania doświadczeń lekarzy i stażystów Akademii Animal Pharmy. To miejsce do zadania wielu pytań, które pojawią się w waszych głowach. Dzięki warsztatom poznasz specyfikę pracy, która być może Ci się spodoba. Sprawdź sam!

 

Wyjazd odbędzie się 4 listopada 2016r.

PROGRAM:

 1. Zbiórka o godz. 8.00
 2. Wizyta na fermie drobiu wraz ze specjalistami opiekującymi się stadami
 3. Wizyta w lecznicy: przeprowadzenie sekcji, weryfikacja doświadczeń Stażysty i lekarzy weterynarii
 4. Lunch
 5. Powrót do Warszawy

Liczba wolnych miejsc: 12. W przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń, wyjazd odbędzie się w innym terminie.

 

Zapisy na warsztaty praktyczne ruszyły!

 

 • Jesteś już Animalsem? – odpowiedz nam na maila, którego Ci wysłaliśmy.
 • Nie należysz jeszcze do grona Animalsów? Zgłoś swój udział w warsztatach, wypełniając poniższy formularz.

 

Imię

Nazwisko

E-mail

Uczelnia

Rok studiów

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Animal Pharma Sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych jest: Animal Pharma Sp. z o. o. z siedzibą w Olsztynie (10-503), ul. Kościuszki 43. Dane osobowe przetwarzane są na potrzeby procesu rekrutacyjnego oraz uczestnictwa w spotkaniach i warsztatach realizowanych w ramach Akademii Animal Pharmy. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Przysługuje Państwu również prawo do wniesienia skargi do UODO, jeżeli uznają Państwo, że przetwarzanie danych dokonywane jest z naruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.< powrót

Udostępnij post

 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.