Rusza II edycja Akademii Animal Pharmy!

Prawie rok za nami i nadszedł czas na podsumowanie naszych dotychczasowych działań. Nieskromnie przyznając, pierwsza edycja Akademii Animal Pharmy zakończyła się sukcesem! I to niespodziewanie dużym.

 

Co prawda, mieliśmy przewidziane 10 wolnych miejsc, ale nie w ilości tylko w jakości siła! Zatrudniliśmy naprawdę fajnych i pełnych energii ludzi, którzy nie tylko odnaleźli się w weterynarii drobiu, ale i w lecznicach, do których trafili.

Niemal wszyscy przyjęci młodzi lekarze weterynarii realizują już II semestr stażu, każdy pod czujnym okiem swojego Promotora. W lutym przed zaliczeniem I semestru stanie również ostatni przyjęty do Akademii Stażysta. Nie mamy wątpliwości, że egzaminy będą dla niego czystą formalnością. Stażyści oprócz przyswajania wiedzy zgodnie z programem szkolenia szlifują swoje umiejętności w praktyce.

 

Dążymy do powtórzenia tego sukcesu również w 2017 roku!

 

Zatrudniliśmy ludzi, na których można liczyć, którzy swoją pracą oraz pogodą ducha wspierają swoje lecznice. Tak ludzi właśnie poszukujemy! Kolejne 10 miejsc stażowych czeka na absolwentów medycyny weterynaryjnej w II edycji Akademii Animal Pharmy. Wszystkie nasze lecznice stoją przed Wami otworem!

 

Przyjmujemy już zgłoszenia od studentów VI roku

 

Pierwszy weekend rekrutacyjny planujemy zorganizować w styczniu. Do udziału w rekrutacji zapraszamy studentów, którzy nie mają nawet zdanych jeszcze egzaminów. Wierzymy, że je zaliczycie!

 

Przypominamy etapy rekrutacji:

 1. Przysyłasz nam swoje CV (Wyślij)
 2. W odpowiedzi przesyłamy Ci formularz aplikacyjny.
 3. Zapraszamy Cię na rekrutację.
 4. Odwiedzasz jedną z naszych lecznic.
 5. Podpisujemy umowę!

 

Zachęcamy do udziału w rekrutacji wszystkie osoby, które chcą rozwijać się w największej w Polsce firmie weterynaryjnej, działającej na dynamicznie rozwijającym się rynku drobiarskim. Otwórz się na sukces!< powrót

Udostępnij post

 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email

Aktualności

18 września, 2020

Konkurs – do wygrania najnowsze CHOROBY DROBIU

To pierwszy konkurs, w którym zadajemy Wam pytanie odnośnie weterynarii drobiu. Bez obaw, jest bardzo proste Wystarczy wymienić 3 najczęściej […]

więcej >
11 sierpnia, 2020

Poznaj nas bliżej!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat Akademii AP oraz poznać:   jak wygląda praca u nas, zespół oraz atmosferę, o […]

więcej >
24 czerwca, 2020

MEDiVET partnerem strategicznym biegu PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA

PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA to inicjatywa, w którą ochoczo i licznie zaangażowali się studenci weterynarii. Serdecznie dziękujemy! Akcję wsparła także […]

więcej >

Masz wątpliwości ? Zajrzyj do Najczęściej zadawanych pytań

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.