Akademia dla studentów

To cykl darmowych interaktywnych wykładów i warsztatów organizowanych przez Animal Pharmę, podczas których zapoznamy Cię z weterynarią drobiu. Zyskasz praktyczne umiejętności, gdyż pokażemy Ci jak wygląda profilaktyka i lecznictwo chorób drobiu w stadach: brojlera indyczego, brojlera kurzego, nioski towarowej, nioski reprodukcyjnej i gęsi. Przełamiemy stereotyp, że drób to hermetyczna dziedzina, głównie dla osób z koneksjami. To przede wszystkim rozwojowa i dobrze płatna gałąź weterynarii, w której jest jeszcze wiele pół do zagospodarowania i rozwoju. Akademia powstała, aby pokazać jakie możliwości otwiera przed Tobą Animal Pharma.

Dla kogo jest Akademia ?

Akademię dla Studentów dedykujemy wszystkim studentom weterynarii, a zwłaszcza tym z III, IV i V roku. To projekt dla osób poszukujących ciekawych alternatyw dla własnego rozwoju oraz, które chcą zdobyć nowe doświadczenia w zawodzie, który kochają!

Korzyści z Akademii dla Studentów

Razem z nami zgłębisz tajniki weterynarii drobiu. Poznasz pracę lekarza weterynarii specjalizującego się w leczeniu drobiu – pracę w Animal Pharmie. Uczestnicząc w organizowanych przez nas spotkaniach i warsztatach skonfrontujesz zdobytą na studiach wiedzę teoretyczną z jej praktycznym zastosowaniem. Nabyte umiejętności potwierdzimy certyfikatem, który od nas otrzymasz!

Już teraz zapisz się na nasze warsztaty!

Drób interaktywnie i w praktyce

W wybranych miastach w Polsce, zwłaszcza tam gdzie wykładana jest medycyna weterynaryjna, zorganizujemy spotkania studentów z lekarzami specjalizującymi się w weterynarii drobiu. O swojej pracy i wieloletnim doświadczeniu, życiowych wyborach i pasji do zawodu opowiedzą specjaliści Animal Pharmy. Oprócz poznania pracy w teorii zorganizujemy praktyczne warsztaty. Nie byłeś jeszcze na fermie, gdzie hoduje się kilka tysięcy kur lub indyków? Zyskaj nowe doświadczenia! Zapisz się na wyjazd do lecznicy i na fermę drobiu. Zobacz jak wygląda praca w terenie. Podczas wyjazdu poznasz również naszych Stażystów, którzy rozpoczęli Akademię Animal Pharmy. Zapewniamy przygodę pełną ciekawostek! Oto organizowane przez nas spotkania:

 

Fotorelacje z naszych spotkań

Poznaj weterynarię drobiu i rozważ ją jako drogę Twojej przyszłości.

Pomyśl o karierze w Animal Pharmie - nasza Akademia czeka na Ciebie. Zostań Animalsem!

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.