PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA – Charytatywny bieg studentów weterynarii

Kopia Kopia PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKAPEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA to wyjątkowy bieg, w którym mogą wystartować wszyscy studenci weterynarii z całej Polski. Idea jest prosta. Za każdy wybiegany kilometr przekażemy kilogram karmy do schronisk, które wskażecie. Każdy biega w swojej okolicy, sam lub z kolegami z wydziału. Liczy się dystans, który uda Ci się pokonać w 45 minut. Bieg udokumentuj za pomocą aplikacji monitorującej biegowe dokonania, np. Endomondo oraz swojej fotki z numerem startowym, który Ci wyślemy wraz z pakietem startowym.

 

WYPEŁNIJ MISKĘ! – Zapisz się!

 

Nie biegasz na co dzień? To pobiegnij „od święta” w wyjątkowej sprawie. Swoim tempem pokonaj dowolny dystans w wyznaczonym czasie. Małe kroki też mają znaczenie. Każdy wybiegany kilometr to karma dla zwierzaków ze schroniska.

 

Szczegóły biegu PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA:

 

Kiedy?
4 lipca 2020 roku. Start godz. 00.00. Finisz godz. 23.59.

 

Gdzie?
Na leśnej ścieżce, wokół jeziora, w parku, centrum miasta, na dzielni – tam gdzie masz ochotę pobiegać.

 

Zapisy
Do 24 czerwca 2020 roku. Musimy mieć czas na wysłanie pakietów startowych. Weź udział w biegu!

 

Pakiet Startowy
Dostaniesz od nas sms z informacją o wysyłce pakietu startowego, na który składa się: numer startowy, buff sportowy oraz opaska z logo biegu, zestaw naklejek. 

 

Czas biegu
Maksymalny czas biegu to 45 minut. Możesz biec krócej – tyle, na ile starczy Ci sił. W biegu możesz wystartować tylko raz.

 

Udokumentowanie dystansu
W dniu biegu pojawi się specjalny post na fanpage’u Akademii AP, pod którym wystarczy opublikować screen z aplikacji monitorującej bieg oraz fotkę zawodnika w numerem startowym.

 

Karma dla schroniska

 • 1 cały kilometr = 1 cały kg karmy
 • Zsumujemy pełne kilometry wybiegane przez studentów danego wydziału i taką ilość kilogramów karmy przekażemy na rzecz wybranego przez Was schroniska. Ciekawe, który wydział wypełni więcej misek?
 • WRSS (w porozumieniu z kolegami ze swojego wydziału, którzy biorą udział w biegu) wskazuje schronisko, na rzecz którego przekażemy karmę. Oczywiście można wpływać na decyzję Rady, podsyłając własną rekomendację przytuliska.

Organizacja

 • Udział w biegu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich studentów weterynarii.
 • Możesz biec indywidualnie lub wspólnie z kolegami stworzyć świetny „team biegowy” z własną nazwą.
 • Przygotowaliśmy 700 pakietów startowych.
 • Organizator biegu: Akademia Animal Pharmy.

 

Zapisz się

 

 < powrót

Udostępnij post

 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email

Aktualności

18 września, 2020

Konkurs – do wygrania najnowsze CHOROBY DROBIU

To pierwszy konkurs, w którym zadajemy Wam pytanie odnośnie weterynarii drobiu. Bez obaw, jest bardzo proste Wystarczy wymienić 3 najczęściej […]

więcej >
11 sierpnia, 2020

Poznaj nas bliżej!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat Akademii AP oraz poznać:   jak wygląda praca u nas, zespół oraz atmosferę, o […]

więcej >
24 czerwca, 2020

MEDiVET partnerem strategicznym biegu PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA

PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA to inicjatywa, w którą ochoczo i licznie zaangażowali się studenci weterynarii. Serdecznie dziękujemy! Akcję wsparła także […]

więcej >

Masz wątpliwości ? Zajrzyj do Najczęściej zadawanych pytań

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.