Znamy pierwszego Stażystę II edycji Akademii

Lekarz weterynarii dołączył do zespołu Animal Pharmy!

 

Praca dla lekarzy weterynarii jest uwieńczeniem ciężkiej nauki podczas studiów. Zdajemy sobie sprawę, że niewielu absolwentów weterynarii rozważa pracę z drobiem, jako ścieżkę swojej kariery zawodowej. Tym, którzy zdecydowali się aplikować do Akademii Animal Pharmy zawsze chcemy pokazać jak wygląda specyfika tego zawodu. Temu właśnie służy wieloetapowa rekrutacja, podczas której kandydaci odwiedzają nasze lecznice, poznają zespół, a co ważniejsze mogą zobaczyć jak wygląda praca.

 

Pierwsze wyniki rekrutacji

 

Taką drogę rekrutacji pomyślnie przeszedł Mateusz, absolwent Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Poznał nasz lubelski team. Towarzyszył lekarzom AP podczas wizyt na fermach. Zachowując wymogi bioasekuracji uczestniczył w obchodzie obiektów. Analizował warunki żywieniowe i bytowe ptaków. Podczas badania poszczególnych ptaków wraz z lekarzem weterynarii omawiał możliwe do wystąpienia jednostki chorobowe oraz ich objawy. Przyglądał się sekcjonowaniu ptaków, sam wykonał pierwszą sekcję, a także poznał techniki szczepień.

Mateusz przez najbliższe 2 lata będzie szkolił się pod okiem Promotora w Lublinie. Dzięki specyfice terenu zdobędzie doświadczenie w leczeniu stad kur, a także indyków. Podczas podpisywania umowy stażowej nie zabrakło ciepłych słów oraz gratulacji. Jeszcze raz serdecznie witamy pierwszego Stażystę II edycji Akademii Animal Pharmy w naszym zespole! Życzymy wytrwałości i sukcesów w pracy zawodowej!

 

Praca dla lekarzy weterynarii

 

Wolne miejsca stażowe wciąż czekają na najlepszych kandydatów. Postaw na swoją karierę i dołącz do elity! Aplikuj do najlepszego programu stażowego dla lekarzy weterynarii w Polsce! Być może to z Tobą teraz podpiszemy kolejną umowę stażową.

 

#praca-dla-lekarzy-weterynarii

#praca-dla-lekarzy-weterynarii

akademiaap2

#praca-dla-lekarzy-weterynarii

 

Bądź na bieżąco z informacjami, śledząc nasz profil na Facebooku!< powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

Aktualności

18 września, 2020

Konkurs – do wygrania najnowsze CHOROBY DROBIU

To pierwszy konkurs, w którym zadajemy Wam pytanie odnośnie weterynarii drobiu. Bez obaw, jest bardzo proste Wystarczy wymienić 3 najczęściej […]

więcej >
11 sierpnia, 2020

Poznaj nas bliżej!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat Akademii AP oraz poznać:   jak wygląda praca u nas, zespół oraz atmosferę, o […]

więcej >
24 czerwca, 2020

MEDiVET partnerem strategicznym biegu PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA

PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA to inicjatywa, w którą ochoczo i licznie zaangażowali się studenci weterynarii. Serdecznie dziękujemy! Akcję wsparła także […]

więcej >

Masz wątpliwości ? Zajrzyj do Najczęściej zadawanych pytań

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.