Stażystka Akademii AP

Nowy lekarz weterynarii na Pomorzu!

 

Koledzy lecznicy w Gdańsku powitali nowego członka zespołu. Co prawda, Ewelina swoją przygodę z Akademią Animal Pharmy rozpocznie wraz z początkiem roku, ale już poznała całą animalsową drużynę.
Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego wiedzę weterynaryjną z zakresu brojlera kurzego, nioski towarowej i reprodukcyjnej rozwijać będzie pod okiem jakże doświadczonego Promotora – Michała.

Ewelina jest drugim młodym lekarzem, który rozwijać się będzie na pomorskim rynku. Poznaliśmy ją podczas rekrutacji indywidualnej.

Cieszymy się, że tak liczne grono absolwentów interesuje się weterynarią drobiu. Wszelkich informacji na temat Akademii Animal Pharmy udziela nasz Talent Manager – kontakt 508 109 767. Aplikacje prosimy wysyłać poprzez formularz.

Poznajcie Ewelinę, która serdecznie witamy w zespole i życzymy jej samych sukcesów !!!

 

lekarz_weterynarii

lekarz_weterynarii

lekarz_weterynarii

 < powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

Aktualności

18 września, 2020

Konkurs – do wygrania najnowsze CHOROBY DROBIU

To pierwszy konkurs, w którym zadajemy Wam pytanie odnośnie weterynarii drobiu. Bez obaw, jest bardzo proste Wystarczy wymienić 3 najczęściej […]

więcej >
11 sierpnia, 2020

Poznaj nas bliżej!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat Akademii AP oraz poznać:   jak wygląda praca u nas, zespół oraz atmosferę, o […]

więcej >
24 czerwca, 2020

MEDiVET partnerem strategicznym biegu PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA

PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA to inicjatywa, w którą ochoczo i licznie zaangażowali się studenci weterynarii. Serdecznie dziękujemy! Akcję wsparła także […]

więcej >

Masz wątpliwości ? Zajrzyj do Najczęściej zadawanych pytań

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.